Chytrý zámek Keymitt z Německa! Levný a kompatibilní.

Chytrý zámek Keymitt z Německa! Levný a kompatibilní.

Všichni fanoušci chytré domácnosti často uvažují o pořízení chytrého zámku na dveře, bohužel ale pro EU verzi dveří není momentálně na výběr z mnoha druhů, které by podporovali Apple HomeKit a když už ano, tak nám to kazí cenou anebo nedokonalostí produktu. Ano, bavíme se o Danalocku, který z mých osobních zkušeností není ten nejlepší produkt, druhým v nabídce je Nuki 2.0, který byl velkým favoritem a králem po sesazení Danalocku z trůnu. Ovšem, před pár lety se objevila na pozadí Německá firma Keymitt, která chtěla nabídnout levnější alternativu jak Danalocku, tak Nukimu a jejich nedostatky použít jako zbraň a nabídnout tak tedy zámek, který má prakticky všechno, bez jediného problému či mínusu.

Firma Keymitt začala představením svého produktu na Kickstarteru, kde se jim podařilo vybrat slušný balík pěněz, a tak se firma pustila do řádného vývoje. Nyní, o pár let později se již zámek dá u našich sousedů bez problémů předobjednat s dodáním v Prosinci letošního roku a za vskutku příznivou cenu! Balíček kompletní sady zámku + bridge pro komunikaci se zámkem mimo Váš domov v tuto chvíli v předobjednávce vychází na 154€ s poštovným zdarma. Zámek samostatně vychází na 119€ a Wi-Fi HUB samostatně na 40€.

Na výběr je černo-zelená varianta (viz. obrázek výše), černo-černá varianta či bílo-černá varianta.

Ať porovnávám s konkurencí jak porovnávám, zatím minimálně v ceně vede.

Ovšem to co nabízí dále vypadá a zní asi nejzajimavěji a to instalace, která je vskutku tak jednoduchá, že jí zvládne kde kdo i bez manuálu. Ovšem, pro jistotu ho raději přikládám k nahlédnutí.

Obsahem balení je několik nástavců a adaptérů na Vaše dveře, takže by jej měl každý bez větších problémů na typické dveře nasadit. Pokud ne, je možnost nechat si dle vašich požadavků udělat nástavec na míru přímo výrobcem. Na officiálních stránkách o této možnosti sám výrobce informuje.

Níže se podívejte na video z praktické ukázky :

 

Co říkáte? Nevypadá skvěle?! Já osobně se již nemůžu dočkat než dorazí a než ho pro Vás otestuji a ukážu Vám ho v praxi 🙂

Pokud by někdo měl zájem jej také zkusit, zde je officiální odkaz na stránky výrobce, kde se dá předobjednat :

https://www.keymitt.com/products

 

, , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.