Keymitt Push – bezdrátový robotický „stisk“

Keymitt Push – bezdrátový robotický „stisk“

O firmě Keymitt, která se snaží prosadit se svým novým chytrým Homekit kompatibilním zámkem jsem již článek psal. Ovšem nyní firma zahájila předobjednávku na zcela jiný produkt.

Jeho označení je „Keymitt Push“ a je to bezdrátové robotické „tlačítko“, které disponuje „zobáčkem“, díky kterému můžete toto tlačítko či stisk nasadit na cokoliv co má fyzické tlačítko a nastavit si stisknutí.

Keymitt uvádí, že síla stisku je 1.6kgf, tudíž využití bude vskutku mnoho. Asi si to stále neumíte představit, ale takové zapnutí digestoře či věcí, které sice v zásuvce jsou, ale stále je třeba k zapnutí mechanické tlačítko (třeba rychlovarná konvice, kávovar či vypínače) možností bude opravdu mnoho.

Keymitt Push je další produkt, který je schopen nám ochytřit i věci, které je složité dostat to naší chytré domácnosti. Jediné, co firma prozatím nezveřejnila je informace, zda-li bude tlačítko kompatibilní s Apple Homekit platformou, ale plně v to doufáme, vzhledem k tomu, že jediný jejich další produkt je již zmíněný chytrý zámek, který disponuje právě Homekit kompatibilitou.

Komunikovat bude pomocí Bluetooth a aplikace Keymitt pro iOS i Android.

Rozměrově 2,8cm * 5,8cm * 3cm.

Předobjednat se dá na officiálních stránkách již dnes a odeslání bude v průběhu Ledna 2020 za momentální předobjednávkovou částku € 48.99 EUR.

Více informací a předobjednávka na officiálních stránkách výrobce Keymitt.com

, ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.